Menu

Samsung Galaxy S

23.03.2010 20:51 | Redakce Chip + Přidat komentář
Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S | foto: CHIP

Mobilní telefon Samsung Galaxy S vybavený 4 palcovým displejem Super AMOLED a nejnovější verzí operačního systému Android přináší bohatou technologickou výbavu a dokonalejší mobilní zážitek!

Společnost Samsung dnes představila chytrý telefon Samsung Galaxy S (Model: GT-I9000), který přinese uživatelům více pohodlí, více vzrušení a vyšší míru integrace. Telefon s operačním systémem Android je vybaven čtyřpalcovým displejem Super AMOLED a procesorem s pracovní frekvencí 1 GHz. Samsung Galaxy S umožňuje přehrávání videa ve vysoké kvalitě a v HD rozlišení, využívání bohatého obsahu rozšířené reality v prohlížeči Layar Reality Browser a zdokonalené služby LBS (Location Based Services). Integrované řešení „Social Hub“ poskytuje nepřetržité napojení na sociální sítě a umožňuje tak uživatelům kdykoli a kdekoli komunikovat s přáteli, kolegy či rodinnými příslušníky.

Samsung Galaxy S přináší působivé, inteligentní a integrující funkce, jež dokáží obohatit životy lidí nejlepšími službami a technologiemi ve svém oboru. Samsung Galaxy S umožní uživatelům na celém světě okusit „chytrý život“, který podle společnosti Samsung změní nejen pohled zákazníků na chytré telefony, ale také způsob, jakým je využívají ve svém každodenním životě.

Samsung Galaxy S vtáhne uživatele do zábavného světa multimédií. Velký čtyřpalcový displej Super AMOLED nabízí bezkonkurenční kvalitu obrazovky s menšími odrazy, neomezenými pozorovacími úhly a super rychlou odezvou dotykového ovládání. Technologie mDNIe (mobile Digital Natural Image engine), jež se uplatnila i ve velmi úspěšných LCD a LED televizorech společnosti Samsung, přináší ještě ostřejší a jasnější obraz při prohlížení fotografií, videí či elektronických knih a vytváří perfektní prostředí pro nahrávání, úpravy a přehrávání HD videa, pro prohlížení internetu a čtení vašich oblíbených elektronických knih. Škála aplikací pro Android Market umožňuje uživatelům ještě více rozšířit výhody a vzrušení při práci s tímto chytrým telefonem. Plus, uživatelé mají přístup do mobilních služeb Google jako je Google Search, Gmail a Google Maps.

Žít „chytrý život“ vyžaduje inteligenci, a přesně to Samsung Galaxy S nabízí: umožňuje totiž uplatnit osobní preference při online shromažďování informací, které každý jednotlivý uživatel potřebuje a vyžaduje. S uživatelsky definovaným denním přehledem, bleskovou rychlostí zpracování a možnostmi vyhledávání na základě lokality, jaké nabízejí například aplikace Layar Reality Browser, poskytuje Samsung Galaxy S uživateli kdykoli a kdekoli právě potřebné informace. Samsung Galaxy S představuje novou úroveň inteligence chytrých telefonů.

Samsung Galaxy S spojuje všechny aspekty života chytrým a sofistikovaným způsobem. Kromě bezdrátové integrace s řadou dalších zařízení, jako jsou například notebooky, televizory a fotoaparáty, nabízí velmi progresivní centrum Social Hub, které uživateli rychle a pohodlně zpřístupní celý svět sociálních sítí a emailů.


Další klíčové funkce:

•    Daily Briefing: Nabízí okamžitý přístup k informacím o počasí, zpravodajství, burzovním zprávám a plánovači.
•    All Share: Umožňuje propojení mezi přístroji prostřednictvím technologie DLNA (Digital Living Network Alliance).
•    Home Cradle: Umožňuje použít telefon jako digitální fotorámeček, stolní hodiny, kalendář nebo hudební centrum.
•    Write and go: Nejprve si poznamenejte myšlenku a teprve pak se rozhodněte, jaký formát k jejímu uložení nebo sdělení použijete – zda SMS/MMS, e-mail, položku kalendáře nebo poznámku.
•    Swype: Nabízí rychlý a snadný způsob, jak za pohybu zadávat text na obrazovce.
•    ThinkFree: Aplikace pro prohlížení a editaci dokumentů Microsoft Office 2007.
•    Smart Alarm: Vstávání s přirozeným zvukem budíku a automaticky rozsvěceným displejem.

Samsung Galaxy S bude v Evropě, Severní Americe, Latinské Americe, Austrálii a Asii k dostání v první polovině roku 2010.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení