Menu

Samsung rozšíří sortiment prémiových televizorů QLED o další model

31.07.2018 16:38 | Milan Loucký + Přidat komentář
Samsung rozšíří sortiment prémiových televizorů QLED o další model

Samsung rozšíří sortiment prémiových televizorů QLED o další model | foto: CHIP

Samsung rozšiřuje svůj sortiment vlajkových zařízení QLED v Evropě o řadu Q8D.

Ta v sobě spojuje moderní design, ohromující kvalitu obrazu a vylepšené inteligentní funkce, doplňuje sortiment špičkových zařízení QLED společnosti Samsung pro rok 2018. Modely z řady Q8D budou v České republice dostupné od srpna, doporučené maloobchodní ceny budou 109 990 Kč pro model s úhlopříčkou 75", 79 990 Kč za 65" model a  59 990 Kč za 55" televizor.

Sortiment prémiových zařízení QLED zahrnuje i oceněnou řadu Q9, která se může pochlubit špičkovou kvalitou obrazu, jež umožňuje spotřebitelům vychutnat si obsah bez rozptylování a zároveň stylově zapadá do jejich domovů. Q8D nabízí perfektní kvalitu obrazu, jednoduché řešení pro uspořádání změti kabelů a inteligentní funkce, jež usnadňují nastavení a ovládání televizoru, a je tak ideální volbou pro opravdové milovníky zábavy.

Mezi hlavní přednosti Q8D patří:

Ohromující kvalita obrazu

Q8D bude obsahovat kombinaci technologií Full Array Local Dimming (celoplošné podsvícení s funkcí lokálního stmívání) a HDR 1500, které poskytují ostrý obraz pro divácký zážitek blížící se realitě.

Ve spojení s technologií Q Contrast Plus tak nabízí ohromující obraz s dokonalým kontrastem, zatímco antireflexní obrazovka zajišťuje prvotřídní kvalitu obrazu za všech světelných podmínek.

Jasné obrazovky mohou často vést ke ztrátě barevnosti, Q8D s technologií 100 % objemu barev však barvy oživuje, a poskytuje tak ohromující vizuální zážitek. To je spolu s kvalitou obrazu HDR zárukou toho, že se na obrazovce neztratí žádné detaily.

Režim Ambient

Režim Ambient nabízí po celý den užitečné informace – a to dokonce i tehdy, když spotřebitelé aktivně nesledují filmy a televizní vysílání. Může přehrávat hudbu nebo zobrazovat nejnovější zprávy, dopravní hlášení či aktuální předpověď počasí. V případě nástěnných televizorů může režim Ambient napodobit vzor na zdi za televizorem, a vytvořit tak ohromující vizuální efekt, při němž se televizor stane harmonickou součástí stěny.

Chytrý televizor

Inteligentní funkce televizoru Q8D nabízejí revoluční způsob nastavení přístroje a vyhledávání obsahu. Snadné přihlášení pomocí nové aplikace SmartThings výrazně zkracuje dobu nezbytnou k nastavení nového televizoru. Nový univerzální průvodce spotřebitelům umožňuje procházet streamovací služby a živé televizní vysílání v rámci jedné intuitivní nabídky a funkce S-Voice nabízí možnost ovládat televizor pouze hlasem, aniž byste museli pohnout jediným prstem.

Uspořádání kabelů

Řešení Samsung Clean Cable Solution úhledně a dokonale uspořádá všechny kabely. Stačí jen kabely zasunout do připravených drážek na zadní části televizoru a máte k dispozici úhledný systém, který kabely vede stojanem.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení