Menu

Sexy boombox zvládne přehrát úplně všechno

07.12.2017 18:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
Sexy boombox zvládne přehrát úplně všechno

Sexy boombox zvládne přehrát úplně všechno | foto: CHIP

Nový boombox Sencor SPT 5280 s CD, BT, MP3, AUX a FM rádiem může být řešením pro vašeho dospívajícího juniora.

Tento sexy fešák o velikosti 513 x 162 x 287 mm a hmotnosti 3,5 kg zcela jistě dokáže potěšit nejen mladé lidi, kteří muziku poslouchají vlastně pořád, ale i ostatní znalce, ale i jen obyčejné posluchače. O kvalitní zvuk se starají čtyři reproduktory (dva širokopásmové a dva výškové) s celkovým výstupním výkonem až 16 W. Díky ekvalizéru si vyladíte i správný tón svého oblíbeného žánru díky několika přednastaveným charakteristikám – Rock, Pop, Jazz, Flat, Classic.

Pro příjem rádia je SPT 5280 vybaveno teleskopickou anténou, digitálním laděním, které se zobrazuje na LCD displeji, i možností předvolby až 20 stanic a možností zobrazení ID3 popisů. 

Dalšími příjemnými funkcemi a doplňky jsou hodiny, které nejen ukazují čas, ale i mohou budit hudbou z rádia, CD či USB, dalším příjemným doplňkem je dálkové ovládání.

Sencor rádio SPT 5280 je dostupné za předvánoční příjemnou akční cenu 2299 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení