Menu

Siamod Fegina

06.04.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
kožená kabelka na notebook

Siamod Fegina: kožená kabelka na notebook

Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA uvedla na český trh luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Fegina.

Jde o kabelku z lakované kůže s dlaždicovým reliéfem, určená k nošení přes rameno. Vnitřní prostor kabelky Siamod Fegina je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje rázy a je určen pro bezpečný transport notebooku.

Druhý hlavní oddíl obsahuje kapsičky pro organizované ložení běžných drobností (klíče, mobilní telefon, vizitky, tužky apod.). Oba vnitřní oddíly jsou rozdělené kapsou na zip. Klasická černá barva je oživena stříbrnými detaily a šitím bílou nití.

Kabelka Siamod Fegina má vnější rozměry 42,5 x 32 x 8 cm a její váha je 1,8 kg. Je k dispozici v černé lesklé barvě a její cena je 7 250 Kč s DPH.

Info: www.sekora.cz

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení