Menu

Siamod Fratti

25.11.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
luxusní kožená kabelka na notebook

Siamod Fratti: luxusní kožená kabelka na notebook

Pokus i potrpíte na luxus, podívejte se na internetový obchod společnosti Sekora consulting. Ta uvádí na český trh novou luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Fratti. Značka Siamod je označení nejvyšší řady aktovek a kabelek americké firmy McKlein USA. Aktovky a kabelky Siamod se vyznačují použitím kvalitnách materiálů - od usně, přes zipy, přezky, podšívky až po nitě, kterými jsou kabelky a aktovky šité. Zároveň zachovávají výrobky značky Siamod stejnou filozofii, jako mateřská značka McKlein - kombinace funkčnosti a stylu.

Kabelka Siamod Fratti ideově vychází z kabelky Birkin. Přináší ovšem prvky moderní funkčnosti - polstrování pro notebook, kapsičky na uložení běžných drobností a snadno přístupnou kapsu na přední straně tašky. Vnitřní prostor kabelky Siamod Fratti je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž jeden je polstrován speciální hmotou, která pohlcuje rázy a je primárně určen pro bezpečný transport notebooku.

Kabelka je určena k nošení přes rameno a je vybavena ramenními pásky, u kterých lze individuálně přizpůsobit jejich délku postavě majitelky. Stejně jako ostatní modely značky Siamod je i kabelka Fratti vyrobena z pravé kůže. Kabelka má vnější rozměry 42 x 29,5 x 12,5 cm a její váha je 1,6 kg. Je k dispozici v tmavě hnědé (cognac) barvě a její cena je 7650 Kč s DPH.

Cena takovéto módní kabelky už dnes v podstatě může převyšovat cenu notebooku, nebo spíše netbooku, který se v ní může nosit. Existují samozřejmě ale i levnější varianty tašek vhodných pro nošení přenosného počítače.

Zdroj: www.sekora.cz

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení