Menu

Siamod Rollandi

14.09.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
prostorná kožená aktovka na notebook

Siamod Rollandi: prostorná kožená aktovka na notebook

Společnost Sekora consulting uvádla na český trh prostornou koženou aktovku na notebook Siamod Rollandi americké firmy McKlein USA. Siamod Rollandi je elegantní aktovka klasického vzhledu. Uvnitř je překvapivě rozměrná. Vnitřní prostor je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž zadní je polstrován a předurčen pro bezpečnou přepravu notebooku. Na zadní stěně předního oddílu (vejde se do něj i šanon s dokumenty), jsou kapsy pro organizované uložení běžných drobností.

Aktovka je doplněna dvěmi prostornými kapsami pod přezkami a systémem SmartZipper, který umožňuje rychlou montáž aktovky na zavazadlový vozík. Vnitřní prostor aktovky je chráněn z vrchu dvěmi chlopněmi (po vzoru tzv. „pilotních kufříků"). Aktovka Siamod Rollandi je dodávána s koženým ramenním popruhem, má rozměry 43 x 30 x 18 cm a její váha je těsně pod 3 kg. Je dodávána v hnědé (cognac) barvě se stříbrnými kovovými doplňky a její cena je 7 850 Kč s DPH.

Zdroj: www.sekora.cz

Pavel Trousil

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení