Menu

Skleněné pouzdro na smartphony

11.01.2019 14:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Skleněné pouzdro na smartphony

Skleněné pouzdro na smartphony | foto: CHIP

PanzerGlass nabízí nové pouzdro ClearCase, které na rozdíl od klasických ochranných pouzder umožňuje zachovat vzhled zařízení. Zadní stranu pouzdra totiž tvoří sklo PanzerGlass.

Základ nového pouzdra ClearCase tvoří sklo PanzerGlass na zadní straně s tloušťkou 0,7 milimetru, tedy o 0,3 milimetru tlustší, oproti klasickým ochranným sklům PanzerGlass na displeje zařízení. Použití skla místo polyuretanového termoplastu (TPU) na celé zadní straně pouzdra přináší několik výhod. Jak již bylo zmíněno, je odolnější vůči škrábancům a odření při běžném používaní. Použití skla také zajistí, že ClearCase nebude trpět žloutnutím, jak je tomu u průhledných výrobků z TPU plastu. Méně také ovlivňuje vzhled samotného zařízení.

Rám pouzdra je tvořen měkkým TPU plastem, který je ale ošetřený speciální vrstvou, která má zamezit nepříjemnému žloutnutí. Rám také umožňuje pevnější a jistější uchopení zařízení. Vystouplé části přesně pasují na tlačítka na boku telefonu. Zadní strana i rám pouzdra jsou pokryty silnou oleofobní vrstvou, která zabrání zachytávání otisků prstů. ClearCase je kompatibilní s ochrannými skly PanzerGlass na displej telefonu.  Pouzdro PanzerGlass ClearCase bude v obchodech dostupné od v průběhu února za maloobchodní cenu 899 Kč. Dostupné bude pro Apple iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, Xs, Xs Max a Xr. Další modely od jiných výrobců budou postupně přibývat.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení