Menu

Skupina MIG 21 hrála pro IT profesionály

17.10.2007 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Společnost Deckard & Penfield uspořádala pro všechny ICT odborníky koncert kapely MIG 21.

Skupina MIG 21 hrála pro IT profesionály

V sobotu 13.10.2007 se konal koncert kapely MIG 21 pro všechny ICT odborníky. Na tuto akci, která se konala v prostorách Deckard & Penfield byl vstup pro ICT profesionály zcela zdarma.

Personální agentura Deckard & Penfield, která se zaměřuje na oblast ICT a na trhu působí od roku 2001, má snahu vybudovat z doposud roztříštěné skupiny IT profesionálů profesní komunitu. Proto již druhým rokem pořádá pro IT profesionály koncert, kterým se snaží o stmelení této specifické skupiny lidí.

„Po velmi úspěšném koncertu pro ICT profesionály v loňském roce, kde vystupovala skupina Sto zvířat, jsme se rozhodli organizovat obdobnou akci každoročně", řekl Michal Šejnoha, ředitel společnosti Deckard & Penfield, „Letos byla oslovena kapela MIG 21 a o úspěchu akce můžeme hovořit už jen na základě počtu účastníků. Koncertu se letos zúčastnilo 1600 návštěvníků. Budeme se těšit na setkání při třetím ročníku."

Reportáž z koncertu je možné si přečíst na www.rockforit.cz

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení