Menu

Skype na Nokii

19.02.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
N97 s předinstalovaným Skypem

Skype na Nokii

Společnosti Skype a Nokia dnes oznámily partnerství, které přinese světově nejznámější internetový komunikační kanál do řady osobních počítačů Nokia. Podle podmínek smlouvy o spolupráci bude Skype začleněn do přístrojů Nokia, nejdříve do řady Nokia Nseries. Prvním modelem s předinstalovaným softwarem Skype bude vlajková loď Nokia N97, která na trh přijde ve 3. čtvrtletí roku 2009.

Skype bude součástí adresáře v Nokia N97, což umožní mít nejen neustálý přehled o tom, zda jsou vaše Skype kontakty on-line, ale také s nimi můžete jednoduše zahájit textovou konverzaci. Majitelé Nokia N97 na celém světě budou moci využívat 3G sítě a WLAN pro bezplatné uskutečňování a přijímání Skype to Skype hovorů a navíc budou velmi levně volat na pevné linky a jiná mobilní zařízení.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení