Menu

Slevy u Wacomu

27.07.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Tablety jsou nyní dostupnější

Slevy u Wacomu

Společnost Wacom, přední výrobce tabletů, Interaktivních Pen Displejů a intuitivních rozhraní, dnes oznámila, že významně snížila Interaktivních Pen Displejů (LCD tabletů) Cintiq 21UX, PL-720 a PL-521 a také Wireless Pen Tablet, čímž špičkovou technologii společnosti Wacom, která získala ocenění, zpřístupnila širší zákaznické základně.

Cintiq 21UX Interaktivní Pen Displej

Cintiq 21UX kombinuje velkou 21.3” plochou obrazovku s vysokým rozlišením UXGA 1,600 x 1,200 pixelů s barevnou hloubkou 24 bitů, což uživatelům umožňuje kreslit, manévrovat nebo animovat přímo na obrazovce digitálním perem citlivým na tlak, čímž je zaručena dokonalá koordinace ruky a oka.  

Pomocí odnímatelného a nastavitelného stojánku kopíruje tradiční způsob práce, jako když pohybujete kouskem papíru po kreslicím prkně. Cintiq 21UX sdílí technologický základ profesionální produktové řady společnosti Wacom pro vylepšený průběh práce a produktivitu. Tlačítka ExpressKeys jsou dvě volně programovatelné, čtyřtlačítkové klávesy, které jsou přednastaveny pro často užívané modifikační klávesy jako je např. CTRL, ALT, SHIFT a SPACE, Touch Strip funguje jako posouvací lišta a současně umožňuje zoomování  a posouvání v různých aplikacích.  Bezdrátové a bezbateriové pero Grip Pen poskytuje rozlišení 5,080lpi a 1,024 úrovní citlivosti přítlaku pro zdokonalenou přesnost a kontrolu.

Cintiq 21UX je nyní za 64 284,- Kč včetně DPH.

PL Interaktivní Pen Displeje

17" nebo 15" obrazovka a ergonomické pero umožňují uživatelům vkládat data přímo na obrazovku, řada PL Interaktivních Pen Displejů je ideální pro prezentace a vzdělávání, úpravu zvuku, lékařské aplikace, kontrolní a řídící systémy, jakož i pro automatizaci kancelářských prací.

Ergonomické řešení: nastavitelný stojánek umožňuje přednášejícímu spontánně psát a dělat poznámky přímo na obrazovce, podobně jako při práci s tradičním data projektorem. Interakce je navíc vylepšena, neboť lze prezentaci opravit nebo doplnit přímo na obrazovce, aniž by se přednášející musel odvracet od posluchačů.

17” PL-720 nabízí rozlišení SXGA (1,280 x 1,024 pixelů) a nyní je za 31 868,- Kč včetně DPH, 15” PL-521 nabízí rozlišení XGA (1,024 x 768) a nyní je za 26 787,- Kč včetně DPH.

 

Wireless Pen Tablet

Díky kombinaci úhledného, atraktivního designu s bezdrátovou technologií Bluetooth, která funguje až do 10 metrů od počítače, uvolňuje Wireless Pen Tablet společnosti Wacom o velikosti formátu A5 pracovní prostor uživatele tím, že je eliminován počet nechtěných kabelů, a poskytuje tak uvolňující a pohodlný způsob práce. Ideální pro prezentace, kreslení, psaní, manévrování nebo úpravu obrázků či videa, nabízí vysoké rozlišení více než 2,000dpi, což uživatelům umožňuje pracovat s naprostou přesností.

K napájení slouží vysoce kvalitní lithiová polymerová baterie, která umožňuje až 25 hodin trvalého provozu, tablet nabízí dvě volně programovatelná tlačítka (ExpressKeys), která jsou umístěna v jeho horní části a lze je přizpůsobit pro přepínání mezi nástroji  nebo změnou vlastností nástrojů. V balení je obsaženo pero které umožňuje 512 stupňů přítlaku a myš. Tyto vstupní zařízení disponují bezdrátovou a bezbateriovou technologií společnosti Wacom - jsou tak napájena z tabletu a jsou lokalizována signálem na jeho povrchu. Citlivost přítlaku, umístění a další informace se přenáší z tabletu do počítače pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.

Wireless Pen Tablet je nyní za 5 355,- Kč včetně DPH.

Všechny produkty jsou v ČR dostupné u společnosti AMOS Software.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení