Menu

SLOW-PCfighter

18.06.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nový nástroj pro optimalizaci Windows

SLOW-PCfighter

Zpomalil se Vám v poslední době počítač? Cítili jste se někdy podrážděně a otráveně, když jste seděli před svým počítačem a netrpělivě zírali na monitor? Pokud toto důvěrně znáte, není to důvodem k panice! Existuje několik důvodů, co způsobuje pomalost počítače a časem se to stává všem PC. Váš počítač zkrátka potřebuje profesionální pomoc!

SLOW-PCfighter používá ty nejpokročilejší dostupné technologie pro analyzování chyb v počítači a zrychlení pomalého výkonu počítače. SLOW-PCfighter vyhledá všechny nepoužívané vstupy ve vaší registry včetně nezdařených software a driver instalací, chybných pokusů o instalaci a neaktivních drivers, a optimalizuje spouštění Windows.

Komentář redakce: Možnosti programu vypadají velmi zajímavě. Za aplikací stojí stejný výrobce, který vyvíjí jeden z nejlepších nástrojů pro filtrování nevyžádané pošty - SPAMfighter. Aplikace zdarma otestuje a najde chyby v počítači, jedním kliknutím je umí také opravit, to však funguje až u placené verze.

Info: www.spamfighter.com/SLOW-PCfighter/Lang_CS

Vratislav Klega

 


 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení