Menu

Smartphone Lenovo P90 s velkou baterkou

19.06.2015 09:02 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphone Lenovo P90 s velkou baterkou

Smartphone Lenovo P90 s velkou baterkou | foto: CHIP

Společnost Lenovo rozšířila svou rodinu chytrých telefonů o další přírůstek z produktové řady P. Lenovo P90 přináší výkonný procesor v kombinaci velkou výdrží baterie. 

Model P90 je novým smartphonem v řadě Lenovo P. Zaujme svým 5,5palcovým Full HD displejem s rozlišením 400 pixelů na palec. Výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor Intel Atom s frekvencí 1,83 GHz představuje spojení vysokého výkonu a energetické úspornosti. Procesor má k dispozici 2GB operační paměť a na smartphonu tak svižně běží operační systém Android 4.4 KitKat.

Další důležitou vlastností smartphonu Lenovo P90 je jeho dlouhá výdrž. Vděčí za to vysokokapacitní 4000mAh baterii, která podle Lenova zajistí dobu hovoru až 45 hodin a aktivní pohotovostní režim až 27,5 dne. Baterie navíc obsahuje technologii pro rychlé nabíjení.

Zadní fotoaparát s automatickým ostřením a optickou stabilizací obrazu má rozlišení 13 Mpx a přední má rozlišení 5 Mpx a nové zjednodušené rozhraní a podporu gest. Nadšené fotografy potěší kapacita úložiště 32 GB, která poskytne dostatek prostoru pro pořízené snímky a všechna důležitá data. Fotky lze navíc okamžitě sdílet na sociálních sítích díky podpoře vysokorychlostní sítě LTE (4G) a předinstalovaným aplikacím pro přihlášení na Facebook, Twitter nebo Skype.  Telefon dále nabízí podporu dvou SIM karet a sadu vestavěných aplikací Lenovo DOit.

Smartphone Lenovo P90 je na českém trhu dostupný za cenu od 8 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení