Menu

Smartphony Moto G a Moto X Play se zvýšenou odolností proti vodě

25.04.2016 16:47 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Smartphony Moto G a Moto X Play se zvýšenou odolností proti vodě

Smartphony Moto G a Moto X Play se zvýšenou odolností proti vodě | foto: CHIP

Společnost Lenovo uvádí na trh nové modely chytrých telefonů. Jsou jimi Moto G a Moto X Play, které přinášejí například zvýšenou odolnost proti vodě, výkonné procesory, kvalitní fotoaparáty nebo nejnovější Android.

Nejnovější generace smartphonu Moto G je odpovídá normě IPX7. Tento telefon se vypořádá nejen s rozlitou vodou, ale zvládne také náhodný pád do vody. Ochranné sklo Corning Gorilla Glass navíc chrání 5palcový HD displej před nechtěnými škrábanci na displeji.

moto-g-nahled

Baterie s kapacitou 2470 mAh zajistí telefonu dostatek energie na celý den fungování. Smartphone také podporuje dvě SIM karty s inteligentním voláním. S touto funkcí si telefon zapamatuje, ze které SIM karty voláte na určité číslo, a pro další volání automaticky vybere stejnou SIM kartu. Pro rychlejší zachycení zajímavých fotografií předním 5Mpx nebo zadním 13Mpx fotoaparátem je možné přejít do fotografického režimu s pomocí jednoduchého pohybu zápěstím. Smartphone Moto G bude na našem trhu dostupný od května za cenu začínající na 5 499 Kč.

moto-x-play-nahled

Smartphone Moto X Play díky velké baterii výdrží až 48 hodin a má vodu odpuzující konstrukci. S 21Mpx fotoaparátem mohou uživatelé vytvářet fotky a videa, se kterými se pak mohou pochlubit na 5,5palcovém Full HD displeji bez okrajů. Práce s více aplikacemi najednou, přehrávání videí nebo hraní her poběží bez problému díky výkonnému osmijádrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 615. Chytrý telefon Moto X Play bude u nás dostupný od května za cenu od 8 999 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení