Menu

Emulace Androidu na iPhone: s aplikací od Samsungu to je možné

15.04.2021 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Emulace Androidu na iPhone: s aplikací od Samsungu to je možné

Emulace Androidu na iPhone: s aplikací od Samsungu to je možné | foto: Gerd Altmann/Pixabay

Samsung uvolnil webovou aplikaci iTest pro uživatele iPhonu, která pouhým kliknutím změní zařízení se systémem iOS na smartphone se systémem Android. Aplikace na iPhonu simuluje prostředí Samsung Galaxy a chce tak ulehčit případný přechod mezi oběma světy.

Jednou Apple, navždy Apple: mnoho příznivců zařízení s logem nakousnutého jablka už o jiné volbě ani neuvažuje. Samsung chce pomocí webové aplikace iTest ukázat, že pro případné zájemce by přechod na Android nebyl zase tak obtížný.

Uživatelé iPhonu si tak mohou vyzkoušet operační systém "z druhé strany hřiště", aniž by byli nuceni měnit zařízení. Štíhlá webová aplikace nevyžaduje instalaci a lze ji spustit přímo v prostředí prohlížeče.

itest-logo

Samsung iTest – vyzkoušejte si Android na iPhonu

CHIP hodnotí Dobrý

Bezplatná webová aplikace emuluje mobilní systém Android na iPhonu.

itest.nz/

 

Proměna iPhonu na zařízení s Androidem

itest

Vypadá to stejně: aplikace Samsung iTest věrně simuluje prostředí Androidu na telefonech iPhone. | Zdroje: Samsung iTest

Pokud byste si chtěli simulaci Androidu na svém iPhonu vyzkoušet, stačí v internetovém prohlížeči spustit webovou aplikaci. Simulaci Androidu si můžete přidat jako záložku na domovskou obrazovku. Tento krok je nutný, aby webová aplikace běžela v celoobrazovkovém režimu. Jednoduchým kliknutím pak proměníte iPhone na zařízení se systémem Android.

Webová aplikace umožňuje nahlédnout do světa zařízení Samsung Galaxy s Androidem. Můžete například prozkoumat obchod Galaxy Store a různé další aplikace Samsungu, změnit motivy nebo si vyzkoušet aplikaci messengeru.

Webová aplikace samozřejmě nemůže obsahovat celou škálu možností Androidu. Uživatelům iPhonu, kteří mají zájem nahlédnout do světa konkurenční platformy, ale dává jednoduchou příležitost.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.