Menu

Solární klávesnice pro Macisty

30.05.2012 14:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Logitech uvádí na trh pohlednou klávesnici se solárním napájením. Je určena pro uživatele počítačů, tabletů a smartphonů Apple. Prostřednictvím Bluetooth je možné ji spárovat současně s více zařízeními, mezi kterými lze pak jen přepínat. Vypadá hezky, ale za 1 999 Kč nám přijde trochu drahá.

Bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K760 vydrží podle výrobce fungovat nejméně tři měsíce, a to i v úplné tmě (předpokládá se průměrné používání osm hodin denně). Nabíjí se za jakýchkoli světelných podmínek – stačí přítmí nebo světlo lampičky, uvnitř místnosti nebo venku. Umožňuje snadno přepínat mezi zařízeními připojenými přes rozhraní Bluetooth, aniž by je bylo nutné znovu párovat. Lze ji používat pro psaní na počítači Mac, přepnout ji na iPad nebo iPhone a zpět, a to stiskem jediného tlačítka.

Logitech Wireless Solar Keyboard K760 obsahuje klávesy obvyklé pro počítače Mac, jako jsou Command, Brightness, Eject a další. Klávesnice s rozměry 293 x 164 x 8 mm a hmotností 500 gramů se má začít prodávat od července za doporučenou cenu 1 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení