Menu

Sony Ericsson Xperia ray a txt

22.06.2011 10:33 | Redakce Chip + Přidat komentář
Sony Ericsson Xperia ray a txt

Sony Ericsson Xperia ray a txt | foto: CHIP

Společnost Sony Ericsson dnes na veletrhu CommunicAsia 2011 v Singapuru představila nové telefony Xperia ray a txt.

Xperia ray

Jedná se o precizně zpracovaný smartphone s 3,3” displejem, nejnovější platformou Android 2.3 Gingerbread, 1Ghz procesorem, displejem s technologií Sony Mobile BRAVIA Engine pro věrné zobrazení reality, 8,1 megapixelovým fotoaparátem se snímačem Exmor R pro mobilní telefony a možností natáčet videa v HD kvalitě. Pouze 9,4 mm tenká Xperia ray je dále vybavena špičkovou konstrukci typickou pro značku Sony Ericsson, navíc s atraktivním kovovým rámem.

Model Xperia ray je vybaven čelním VGA fotoaparátem a displejem odolným vůči poškrábání s vynikajícím rozlišením i jasem a integrovanými dotykovými tlačítky. Součástí tohoto modelu je také aplikace Facebook v telefonu Xperia™ , která zprostředkuje provázanost sociální sítě Facebook s veškerým obsahem telefonu. To v kombinaci se službami Google a přístupem k více než 200 000 aplikacím na Android Market přináší skutečně nevyčerpatelný zábavní obsah.

 

Sony Ericsson txt

Sony Ericsson txt je zábavní telefon pro snadné zasílání zpráv. Tento model doplňuje dvojici nedávno představenému modelu Sony Ericsson txt pro, je vybaven plnohodnotnou QWERTY klávesnicí a speciální zkratku SMS pro pohodlné zasílání zpráv. Pro příznivce sítě Facebook a Twitter disponuje speciální aplikací Přátelé, která umožňuje sledovat aktualizace profilů až pěti vybraných přátel. 
Sony Ericsson txt nabízí přístup k Wi-Fi a je vybaven 3,2megapixelovým fotoaparátem s možností nahrávání videa. Díky speciálnímu designu se zaobleným zadním krytem se navíc pohodlně ovládá jen jednou rukou.

Telefony budou dostupné ve třetím čtvrletí tohoto roku.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení