Menu

Specializovaná aplikace pro perokresbu na iPadu

18.06.2012 21:35 | Redakce Chip + Přidat komentář
Autodesk uvedl novou kreslicí aplikaci Autodesk SketchBook Ink for iPad. Pomocí ní mohou výtvarníci vytvářet krásné perokresby ve vysokém rozlišení (podpora iPadu 3).

Na rozdíl od tradičních vektorových aplikací, umožňuje SketchBook Ink uživatelům vytvářet v kresbách jemné detaily nezávislé na rozlišení. Nová technologie umožňuje exportovat a tisknout velké ilustrace přímo z iPadu. Výsledné kresby lze v optimálních velikostech exportovat do knihovny fotografií iPadu, e-mailu, Dropboxu nebo do sdílení souborů přes iTunes. Obrázky exportované do Dropboxu nebo do sdílení souborů přes iTunes mohou být větší než 100 megapixelů.
Autodesk SketchBook Pro (nabízí širokou řadu nástrojů pro skicování a kreslení) doplňuje právě SketchBook Ink jako specializovaná aplikace pro perokresbu. Nabízí sedm přednastavených stylů inkoustu a dva typy mazacích gum. Podporuje import obrázků z knihovny fotografií iPadu, které lze používat jako referenci nebo pozadí.
Aplikace Autodesk SketchBook Ink je k dispozici za 4,99 dolaru v obchodě App Store na iPadu nebo na adrese www.itunes.com/appstore. Po omezenou dobu od uvedení bude SketchBook Ink k dispozici za speciální zaváděcí cenu 1,99 dolaru.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení