Menu

Speciální aplikace pro monitory Samsung

07.02.2018 06:54 | Milan Loucký + Přidat komentář
Speciální aplikace pro monitory Samsung

Speciální aplikace pro monitory Samsung | foto: CHIP

Aplikace zjednodušuje správu otevřených oken na Full HD a UHD monitorech Samsung a maximalizuje využití velké plochy.

Aplikace Easy Setting Box je určena současným i budoucím majitelům Full HD a UHD monitorů Samsung. Umožňuje jim virtuálně rozdělit plochu na vícero menších částí, do kterých je pak možné jednodušeji umisťovat jednotlivá okna a programy.

S Easy Setting Box tak není nutné zdlouhavě okna roztahovat. Stačí jen párkrát kliknout na požadovaná okna a vybrat si, v jakém sektoru budou nastavená. Uživatel si může ve vybraném rozložení libovolně nastavit velikost oken podle potřeby pomocí jednoduchého nastavovacího pole.

Postup instalace je snadný:

1)            Stačí si stáhnout aplikaci ze stránky, https://displaysolutions.samsung.com/solutions/monitor-solution/easy-setting-box,

2)            nainstalovat ji a následně restartovat počítač,

3)            po restartování se aplikace spustí automaticky.

4)            Uživatel si následně pak už jen vybere schéma, které potřebuje nebo se mu pro daný účel zdá nejvhodnější. Pokud používá vícero monitorů, je možné každý z nich nastavit odlišně.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení