Menu

Stabilizátor pro akční kamery GoPro Hero

30.11.2015 14:20 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Stabilizátor pro akční kamery GoPro Hero

Stabilizátor pro akční kamery GoPro Hero | foto: CHIP

Na náš trh přichází automatický stabilizátor Rollei eGimbal G4 určený pro akční kamery GoPro Hero 3, 3+ a 4. Automatizovaný stabilizátor obrazu eliminuje nejen otřesy, ale také pohyb rukou a náklony do stran. 

Stabilizátor Rollei eGimbal G4 se skládá z rukojeti, stabilizačních motorů a ramene pro uchycení kamery. Celý systém je napájen z baterií umístěných v rukojeti stabilizátoru a po uchycení kamery a zapnutí se sám kalibruje. Nabízí čtyři funkční módy, které je možné přepínat za provozu. První mód sleduje přesný pohyb ruky s horizontálními i vertikálními náklony, druhy drží horizontální úhel záběru, ale nadále sleduje vertikální otáčení, třetí funkce uzamkne vertikální i horizontální úhel záběru a čtvrtá funkce je inverzní umožňující otočit kameru o 180°. Doporučená koncová cena kamery Rollei eGimbal G4 činí 10 990 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení