Menu

Stanice Spektrum Home pro kutily bude zdarma v televizi

06.02.2023 14:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Stanice Spektrum Home pro kutily bude zdarma v televizi

Stanice Spektrum Home pro kutily bude zdarma v televizi | foto: Zdroj: Freepic

Televizní stanice Spektrum Home bude od 1. března 2023 vysílat prostřednictvím pozemní digitální distribuce (DVB-T2) v multiplexu 23, který pokrývá signálem 99% domácností v České republice. Chytne ji tedy zdarma každý, kdo má televizor s DVB-T2.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání nedávno udělila společnosti AMC Networks Central Europe licenci k vysílání televizní stanice Spektrum Home prostřednictvím pozemního digitálního televizního vysílání v plném rozsahu na 12 let s účinností od 1. února. Od 1. března začne vysílat.

"Český trh je pro nás v regionu CNE klíčový, proto je strategickým krokem zajistit naší stanici širší distribuci do stále většího počtu domácností. V této naší snaze je CRA skvělým partnerem, který nám umožní udělat další krok a otevřít nové okno v oblasti lifestylové zábavní televize," řekl Levente Málnay B., výkonný viceprezident/ředitel společnosti AMCNI.

spektrum

Stanici Spektrum Home chytnou od března televizní diváci zdarma. | Zdroj: webová stránka Spektrum Home.

Spektrum Home je lifestylová a zábavní stanice, která se soustředí na poskytování velkého výběru filmů, seriálů, inspirativních a relaxačních faktografických pořadů, jako jsou domácí kutilové, interiérový design, architektura, nemovitosti, cestování a zahradničení. Doplňuje tak řadu dalších oblíbených pořadů na toto téma, pocházejících z dílen největších distributorů jako jsou BBC, Fremantle nebo All3Media.  Plánuje se postupné rozšiřování programové skladby, která bude pestřejší, a průběžně se budou přidávat nové žánry, včetně zábavného obsahu pro ženy a také oblíbených pořadů, jako jsou například Dům snů a Monty Don.

Zdroj: České Radiokomunikace, Spektrum Home.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení