Menu

Starostové si mohou zdarma objednávat digihlídky

08.07.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
osvěta kolem DVB-T

DVB-T: Starostové si mohou zdarma objednávat digihlídky

Speciální objednávkový formulář spustila na www.digitalne.tv Národní koordinační skupina pro digitální vysílání pro starosty územní oblasti Plzeň, která zahrnuje Karlovarský kraj, část Plzeňského kraje, část Ústeckého kraje a část Středočeského kraje. Jeho prostřednictvím si mohou objednat do svých obcí tzv. digihlídky, které přímo na místě poradí a pomohou s přechodem na digitální televizní vysílání. Hlídky jsou součástí širší informační kampaně k přechodu na digitální vysílání, která běží již od konce loňského roku. Páteří kampaně je bezplatná infolinka 800 90 60 30 a speciální webové stránky www.digitalne.tv.

Digihlídky tvoří dvě speciálně proškolené posádky promotérů, které projíždí oblastí, kde bude ukončeno zemské analogové televizní vysílání a informují občany o tom, jak se na přechod na digitální televizní vysílání připravit.

Formulář: http://www.mpcon.eu/

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení