Menu

T-Mobile Asistent

12.08.2008 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Kdy se narodil Napoleon?

T-Mobile Asistent

Již 9 let pomáhá T-Mobile Asistent 1183 zákazníkům všech tuzemských sítí i zahraničním turistům přijíždějícím do České republiky. Služba je dostupná 365 dní, v roce 24 hodin denně, a pro zákazníky T-Mobile i z ciziny. Na dotazy nejrůznějšího charakteru - nejen v češtině, ale také angličtině a v němčině, jsou připraveni odpovídat desítky operátorů. Za dobu existence linka pomohla při milionech hovorů.

"Snažíme se zodpovědět opravdu všechny dotazy, i když někdy je to velmi náročné", říká Daniel Votápek ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile, a s úsměvem dodává: "Už jsme zjišťovali, kolika let se dožije hroch, kdy se narodil Napoleon či kolik obyvatel má Madagaskar."

Nabídka poskytovaných informací je široká: T-Mobile Asistent 1183 vyhledá telefonní číslo (a přímo volaného spojí, pokud si to přeje), zjistí, kdy jede vlak do Pohledských Dvořáků a autobus do Oskořínku, doporučí kulturní tip či odpoví na otázku, jaká je situace na silnicích a či zda bude pršet. Databáze informací jsou neustále doplňovány a aktualizovány.

T-Mobile Asistent 1183 se neomezuje na "pouhé" podávání užitečných informací, ale nabízí řadu dalších služeb. S jeho pomocí lze uskutečnit konferenční hovor až s třiceti účastníky či využít profesionální tlumočnické a překladatelské služby ve 40 jazycích. V lince 1183 zákazník najde výkonnou asistentku - navíc s příjemným hlasem, která jej včas vzbudí, vyhledá informace, naplánuje důležitý telefonický hovor či přepíše a na správnou adresu pošle nadiktovaný text.

Nejvíce volajících se na linku 1183 obrací v pondělí a ve středu; nejrušnější sezóna přichází před letními dovolenými a v prosinci. Průměrná délka hovoru je necelá minuta. Nejčastěji se objevují dotazy na telefonní čísla, adresy či dopravní spojení.

Cena za základní služby T-Mobile Asistent je jednotná pro všechny zákazníky T-Mobile bez ohledu na jejich tarif - 14,90 Kč/minuta + 14,90 Kč sestavovací poplatek (ceny uvedeny vč. DPH). Informační servis mohou samozřejmě využívat i klienti ostatních mobilních a pevných operátorů. Kompletní ceník a další informace najdete na http://www.1183.cz/.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení