Menu

T-Mobile: Gambrinus liga zdarma

06.03.2008 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Po celý březen bude fotbal na Videozóně bez poplatku za datové přenosy

T-Mobile: Gambrinus liga zdarma

Gambrinus ligu najdou všichni fotbaloví fanoušci na Videozóně již od loňského srpna. Letos v březnu si však její příznivci mohou užívat sestřihy z naší nejvyšší soutěže zcela zdarma. Gambrinus ligu na Videozóně je možné sledovat v mobilu buď přes WAP nebo s využitím speciální aplikace Videozóna, kterou si stáhnou do svého telefonu.

Podle chuti si tak může správný fanda přehrávat kanonádu svého milovaného klubu, či potupnou prohru největšího rivala. K dispozici je nejen přehled posledního odehraného kola, ale i všech předchozích. Kdykoliv je tak možné oživit si vzpomínky na zápasy z loňského podzimu. Přehrání videa, stejně jako přenos videodat jsou bezplatné, uživatel zaplatí jen za WAPový provoz podle svého tarifu (pohyb v Menu Videozóna).

Zákazníci mají dvě cesty k šotům z Gambrinus ligy. Buď na domovské stránce t-zones na WAPu zvolí Zprávy/Sport/Fotbal a zde najdou odkaz – Videozóna-fotbal. Druhou možností je stáhnout si do telefonu speciální aplikaci Videozóna. V ní si pak vyberou položku Sport.

Videozóna nabízí kromě kompletních sestřihů jednotlivých kol, také rozhovory s trenéry a hlavními aktéry jednotlivých utkání. Kdo si chce otestovat své vědomosti, může vyzkoušet některý z fotbalových kvízů.

Komentář redakce: Použití aplikace je jistě mnohem pohodlnější, její stabilita však nepatří k nejlepším. Výhodou je, že si můžete zvolit dvě kvality videa – 42 kb/s nebo 62 kb/s. I když mobil zdaleka nenahradí televizi, natož živou účast, určitě je to příjemná služba. A když je zdarma, můžete ji vyzkoušet, i když třeba fotbalu nefandíte.

Vratislav Klega

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení