Menu

T-Mobile odmění za inkaso

04.07.2011 10:26 | Redakce Chip + Přidat komentář
T-Mobile odmění za inkaso

T-Mobile odmění za inkaso | foto: CHIP

Zákazníci, kteří si od 1. července do 30. září aktivují placení vyúčtování pomocí inkasa z bankovního účtu, získají jednorázovou slevu 100 korun. Po prvním úspěšné transakci jim bude v následujícím vyúčtování konečná částka snížena o 100 Kč s DPH (83,33 Kč bez DPH).

T-Mobile má navíc pro ty, kteří si inkaso nově aktivují, ještě další dárek. A to 20 SMS do všech sítí měsíčně zdarma na dobu půl roku (kromě zákazníků s Rámcovou smlouvou). Inkaso z bankovního účtu představuje bezpečný a pohodlný způsob úhrady. Není potřeba se starat o realizaci zaplacení, vše probíhá automaticky. Zároveň má zákazník možnost při zřizování inkasa ve své bance nastavit si tzv. inkasní limit, který umožní kontrolu nad výší účtovaných částek.

K maximálnímu a rychlému přehledu nad útratou pomůže klientům rovněž elektronické Vyúčtování služeb. To je k dispozici na Můj T-Mobile již pátý den po skončení zúčtovacího období. Navíc každý zákazník může získat k elektronické podobě Podrobný výpis služeb již za 1,20 Kč s DPH. Například tištěná verze výpisu přijde k papírovému vyúčtování na 78 Kč s DPH. Zákazník tak šetří nejen naše lesy ale i svou peněženku.

Nabídka platí pro všechny tarifní klienty, kromě zákazníků se Smlouvou významného zákazníka či Rámcovou smlouvou.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení