Menu

Tablet nebo smartphone jako TV

03.03.2013 22:50 | Redakce Chip + Přidat komentář
Tablet nebo smartphone jako TV

Tablet nebo smartphone jako TV | foto: CHIP

Ze svého tabletu, nebo smartphonu s Androidem si můžete udělat televizní přijímač. Stačí k tomu microUSB DVB-T tuner společnosti Point Of View.

Společnost Point Of View přišla s řešením, které z tabletu a smartphonu s microUSB portem udělá televizní přijímač. Její DVB-T TV dongle má velice kompaktní rozměry. Další napájení není nutné - tuner se napájí přímo z microUSB portu.

Lepší úroveň signálu zajistí odnímatelná teleskopická anténa, kterou lze nahradit i stolní anténou s magnetem. Instalace DVB-T tuneru je velice jednoduchá a stačí stáhnout aplikaci na Google Play. Mezi podporovanými zařízeními nenaleznete pouze kompletní řadu tabletů Point Of View, ale i další tablety a mobilní telefony jako například oblíbená řada Samsung Galaxy, Asus Nexus 7 a další. Doporučená maloobchodní cena je 1 200 vč. DPH.

 

POV DVB-T TV

  • Podpora formátu: DVB-T
  • Frekvence: 177,5 - 226,5 MHz (VHF), 474 - 858 MHz (UHF)
  • Podpora modulací: 16, 64QAM, QPSK
  • Šířka pásma: 6,7,8 MHz
  • Některé podporované modely: Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note2, Asus Nexus 7, Acer ICONIA Tab A510, ARCHOS 101 XS, ASUS EeePad2 (TF201), HTC ONE X(OS 4.1.1 above), POV TABLETS: veškeré modely

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení