Menu

Tarify na zkoušku

29.01.2009 00:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
nabídka od O2

Tarify na zkoušku

Příležitost vyzkoušet si mobilní tarify O2 teď mohou všichni, kteří chtějí na vlastní kůži otestovat výhody neomezených mobilních služeb. Nyní si totiž můžou pořídit tarify O2 NEON a O2 [:kůl:] s  dvouměsíční zkušební dobou, během které mají možnost kdykoliv bez postihu vypovědět smlouvu. Tato nabídka platí od 1. února 2009 do 30. dubna 2009.

Zákazníci, kteří si v období od 1. února do 30. dubna 2009 aktivují některý z tarifů O2 NEON včetně tarifu pro seniory, nebo O2 [:kůl:] a uzavřou smlouvu na dva roky, mohou v  případě, že nejsou se službou spokojeni, do dvou měsíců od aktivace kdykoliv vypovědět svou smlouvu bez jakýchkoliv sankcí.

Tarify O2 NEON jsou nabízeny v celkem šesti variantách od 300 Kč včetně DPH měsíčně. Nejvyšší tarif nabízí za jednu měsíční paušální částku volání na všechna mobilní čísla a pevné linky v ČR bez omezení. Ke každému z  tarifů dostanou zákazníci kromě tarifní výhody také volné jednotky, které mohou s ohledem na vybraný tarif uplatnit na volání či posílání SMS kdykoliv a do všech sítí.

Tarif O2 [:kůl:] je určen všem mladým zákazníkům do 26 let. Výhodou tohoto tarifu je neomezené posílání SMS do mobilní sítě O2 zdarma, a to po celou dobu užívání tarifu. Kromě toho nabízí za měsíční paušál 250 Kč včetně DPH také možnost provolat každý měsíc bezplatně 60 minut do všech sítí, s  možností převodu nevyčerpaných minut do dalšího měsíce.

Senior tarif O2 NEON S je naopak šitý na míru seniorům. Za 190 Kč včetně DPH volají o víkendu zdarma do mobilní sítě O2 i na pevné linky, a navíc mohou využít 40 volných minut na volání do všech sítí kdykoliv.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení