Menu

Technická školení ZyXEL ACADEMY

05.04.2009 23:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
dostupná nyní u distributorů

Technická školení ZyXEL ACADEMY

Školení z konceptu ZyXEL ACADEMY jsou nyní dostupná u všech distributorů značky ZyXEL, a to ve formě univerzálního Voucheru. Za příznivou cenu se tak každý může zúčastnit profesionálního školení, ve kterém získá potřebné znalosti nejen produktů ZyXEL, ale také trendů v daných oblastech.

Největším přínosem celého školení je praktická zkouška konfigurace produktů ZyXEL. Technik nejprve vysvětlí, jak vypadá správné nastavení, objasní význam veškerých položek a každý si pak může vše vyzkoušet v praxi. Probírány jsou typické konfigurace, doporučení a také poznatky z praxe. Samozřejmostí je řešení otázek jednotlivých účastníků, kterých je při školení nejvýše osm.

Na závěr každého školení proběhne test znalostí uchazeče. Pokud splní podmínky testu, dostane osvědčení »ZyXEL Certified Engineer« v dané technologii.

V současné době probíhá 8 typů školení. Ve 3 úrovních se školí oblast síťového zabezpečení na platformě podnikových firewallů ZyWALL, další 2 trainingy jsou věnovány problematice switchů. Problematika WiFi a VoIP je tématem dalších 2 samostatných školení a posledním z řady je produktově-obchodní bezplatné školení „ZyXEL Start".

Školení probíhají několikrát měsíčně v Praze a Bratislavě, v ZyXEL ACADEMY Training Centre. Podrobná agenda trainingů je dispozici na webové stránce: www.zyxel.cz/skoleni.

Vratislav Klega

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení