Menu

Tenké pevné disky Western Digital Scorpio Blue

12.04.2012 15:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Western Digital uvádí na trh sedmimilimetrové pevné disky Scorpio Blue . Jsou určeny pro tenké notebooky a ultrabooky a kromě tenkého profilu jsou zajímavé extrémně energeticky úsporným provozem. Nové disky mají mít odolnost k otřesům až 400G a budou k dostání v kapacitách 320 a 500 GB.

Nové disky budou díky malé tloušťce a úspornému provozu zajímavé hlavně pro výrobce ultrabooků, ale jsou zpětně kompatibilní a lze je upevnit i do šachet pro klasické 2,5“ disky s tloušťkou 9,5 mm. Díky technologii WD ShockGuard mají mít nejlepší odolnost proti otřesům ve své třídě, a to až 400G.
Pevný disk pro mobilní aplikace WD Scorpio Blue 7 mm 2,5 palce je dostupný prostřednictvím distributorů a resellerů. Je na něj poskytována 2letá omezená záruka. Doporučená koncová cena u kapacity 500 GB, modelové č.: (WD5000LPVT) je  € 79.99 a u 320 GB, modelové č.: (WD3200LPVT) je € 69.99.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení