Menu

Tesco představuje vlastní tablet, smartphone a fitness náramek

04.11.2014 13:15 | Michal Bareš + Přidat komentář
Tesco představuje vlastní tablet, smartphone  a fitness náramek

Tesco představuje vlastní tablet, smartphone a fitness náramek | foto: CHIP

Společnost Tesco právě uvádí na český trh svůj první vlastní tablet, chytrý telefon a fitness náramek. Produkty pod značkou Op3n dott budou v prodeji od 6. listopadu ve 41 prodejnách Tesco v Česku.

web-kolaz-nahled Tablet a smartphone využívají procesory Intel a fungují na operačním systému android Kitkat od Googlu, který uživatelům umožní přístup k více než milionu různých aplikací prostřednictvím Google Play. „Mezi již nainstalovanými aplikacemi uživatelé najdou knihovnu, filmy, cloudové úložiště, voice over internet a hry. Jako bonus budeme navíc po tři měsíce nabízet zdarma neomezený přístup do světa zábavy s řadou audio a video streamových záznamů a herních služeb,“ dodává Adrian Pearce. Velké HD obrazovky (7,85” u tabletu a 4,5” u smartphonu) zpříjemní sledování filmů a hraní her. Zadní 5megapixelový a přední 2megapixelový fotoaparát je ideální na videohovory i na pořizování vysoce kvalitních videozáznamů a fotografií. Chytrý telefon a tablet Op3n dott vyjde zákazníka na 2 499 Kč, v případě fitness náramku potom na 1 699 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení