Menu

ThinkBook pro novodobé podnikání

15.05.2019 12:45 | Milan Loucký + Přidat komentář
ThinkBook pro novodobé podnikání

ThinkBook pro novodobé podnikání | foto: CHIP

Lenovo na technologickém veletrhu Accelerate 2019 uvedlo novou podznačku určenou malým a středním podnikům – ThinkBook.

Jedná se o novou řadu ultratenkých notebooků s Windows 10, které se snadno přenášejí a mají přívětivé uživatelské rozhraní.

Ve světě, kde jste neustále online, je stále větší poptávka po jednodušších a mobilnějších počítačích, které mohou lidé používat kdekoliv a kdykoliv. Přichází další generace, jež vyrostla na chytrých zařízeních a je zvyklá na komfort a příjemné užívání. Na základě výzkumu Lenovo navrhlo ThinkBook tak, aby splňoval požadavky firem na služby a výkon. Zároveň však myslelo i na dostupnost a stylový design, který by oslovil nastupující generaci. Ultra tenká ThinkBook S série (dostupná ve 13" a 14" verzi) je navržena pro podnikatele, kteří si potrpí na bezpečnost, spolehlivost, technickou podporu a moderní vzhled zařízení.

ThinkBook působí prémiovým dojmem, díky možnosti polohovat notebook až do 180°, tenkým rámečkům a elegantní kovové konstrukci z hliníku a hořčíku, která odlehčila notebook na 1,5 kg u 14" verze a na 1,34 kg u 13" modelu.

ThinkBook navíc zahrnuje funkce, které mnohdy nejsou dostupné ani u dražších alternativ. Ty zahrnují:

•             Jednoduché přihlášení a zapnutí pomocí čtečky otisku prstu.

•             Platforma TPM 2.0, která pomáhá bezpečnostním funkcím Windows 10 a šifruje uživatelská data.

•             ThinkShutter krytka kamery pro více soukromí.

•             Panty pokryté Indiem pro snížení rušení Wi-Fi signálu.

•             Čistý zvuk díky Dolby Audio a Harman reproduktorům.

•             Prémiové FHD displeje s Dolby Vision (u ThinkBook 13s) pro živější zobrazení.

•             Klávesnice odolná proti polití.

•             Až 11hodinová výdrž baterie a funkce RapidCharge na ThinkBooku 13s, až 10 hodin u ThinkBooku 14s.

Nové funkce Windows na ThinkBook 13s přinášejí některé vlastnosti chytrých telefonů. Zařízení může stahovat e-maily, přijímat upozornění Skype nebo aktualizovat aplikace, a to i v režimu spánku. Kromě toho se z režimu spánku probudí téměř ihned díky Smart Power On tlačítku nebo hlasovému příkazu (u některých modelů).

Hovory přes Skype budou pohodlnější s dvěma mikrofony a dvěma reproduktory, které mají Skype certifikaci a zajistí čistý a dostatečně hlasitý zvuk. Lenovo navíc na klávesnici přidalo zvláštní tlačítka pro přijímání a pokládání hovorů.

ThinkBook je vybaven 8. generací procesorů Intel Core, standardním SSD a buď integrovanou grafikou Intel UHD 620, nebo dedikovanou AMD Radeon 540X. RapidCharge technologie, která nabije 80 % baterky za hodinu, je standardně na ThinkBooku 13s.

ThinkBook má podporu široké škály podnikatelských služeb včetně Lenovo Premier Support, prodloužení záruky a aktualizací. Dále pak on-site podporu hned další den a mezinárodní záruční servis.

ThinkBook dále přichází s funkcemi pro lepší self-management, který je zvlášť užitečný v menších firmách. Jedna z nich, předinstalovaný Lenovo Vantage software, nabízí nástroje pro diagnostiku hardwaru, uživatelské nastavení a automatickou instalaci důležitých aktualizací.

 

 

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení