Menu

Tip: Ověřte si on-line, zda na vašem PC spustíte vybranou hru

18.06.2020 12:53 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Tip: Ověřte si on-line, zda na vašem PC spustíte vybranou hru

Tip: Ověřte si on-line, zda na vašem PC spustíte vybranou hru | foto: CHIP

Vzhledem k množství různých hardwarových konfigurací není vždy snadné určit, zda se na vašem počítači spustí konkrétní počítačová hra.

Kromě toho musíte informace poskytované výrobcem hry o požadovaných minimálních požadavcích brát trochu s rezervou, protože má zájem prodat ji co největšímu počtu uživatelů. Webová aplikace „Můžete ji spustit“ (https://systemrequirementslab.com/cyri) vám o možnostech vašeho hardwaru poskytne podrobné a spolehlivé informace. Do vstupního pole vedle »1)« zadejte název počítačové hry a poté klikněte na tlačítko »Can You Run It«.

V dalším kroku přejděte na tlačítko se stejným názvem ještě jednou. Tím se spustí stahování analytického nástroje. Jmenuje se »Detection.exe« a uloží se do příslušného adresáře. Spusťte ho poklepáním a provede se test hardwaru vašeho počítače. Jakmile je test hotový, ukáže vám nástroj komplexní analýzu v samostatném okně prohlížeče. Dozvíte se, zda počítač splňuje minimální a doporučené (»Recommended«) požadavky. Komponenty označené zeleným zatržítkem splňují minimální požadavky, červené ikony zákazu stání označují, že odpovídající hardwarová komponenta je pro danou hru příliš slabá.

runit-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.