Menu
CHIP Speedtest

Aktualizace firmwaru zprovozní funkci nahrávání

13.06.2012 13:32 | Redakce Chip
Firma PCTV oznámila dostupnost nové verze firmwaru (3.0) pro svoje modely přehrávačů Broadway. Update firmwaru integruje do těchto krabiček kompletní funkci videorekordéru.

Zatím mohli uživatelé sledovat televizní signál šířený po síti LAN i na svých koncových mobilních zařízeních, jako je iPad, iPhone nebo Android tablet, teď budou schopni nahrávat televizní vysílání na externí USB disk. Tímto způsobem (s tímto updatem) se Broadway TD změní na DVB-T rekordér a Broadway HD-S2 se změní na digitální HDTV satelitní rekordér. Nepotřebujete k tomu ani PC nebo notebook. Pomocí aplikace pro iOS a Android (k dispozici bude i program pro Windows nebo Mac OS) je pak možné nahrávání programovat, zapínat a přehrávat nahrávky. Uložené soubory se mohou programem spravovat. Aktualizace Broadwaye také poskytuje možnost zobrazení přehledu televizního programu, kde se dozvíte podrobnosti o vysílání. Paměťové médium (například USB flash disk) je připojeno přes USB port a na něj se požadovaný záznam uloží. Televizní vysílání je zaznamenáno bez ztráty kvality – data jsou na paměťové médium uložena v nativním formátu. Při přehrávání na televizorech s vysokým rozlišením tedy o nic nepřijdete a kvalita zůstane nezměněna. Pokud však budete záznam vysílat pomocí streamu do mobilních koncových zařízení, bude datový tok snížen pomocí H.264.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání