Menu
CHIP Speedtest

Android: Aplikace se slevou

29.07.2016 14:47 | Radek Kubeš
Android: Aplikace se slevou

Obchod Play údajně obsahuje až 2,2 milionu aplikací. 

Orientovat se v takové nabídce je prakticky nemožné, stejně jako sledovat všechny slevy a akce na placené aplikace a hry. Často přitom můžete ušetřit desítky až stovky korun na jediné aplikaci. Najít nejlepší aktuální aplikace ve slevě vám pomůže aplikace Best App Sale.

Uživatelské rozhraní a zobrazení seznamu zlevněných aplikací určitě nepatří  k nejpřehlednějším, i tak je ale Best App Sale funkčním a použitelným nástrojem na získání aplikací a her za zvýhodněných podmínek. Vybírat můžete například podle žebříčků nejoblíbenějších aplikací, ale také je možné označit aplikace a hry, o které máte zájem, a Best App Sale vás pak automaticky upozorní, když dojde ke změně jejich ceny. Nechybí ani podrobné filtrování aplikací a her podle zaměření a žánru. Přímo z aplikace Best App Sale lze přejít do Obchodu Play a aplikace a hry si nakoupit.

Kromě aplikací pro Android najdete v Best App Sale i zlevněné hry pro počítače a herní konzole. Sama aplikace Best App Sale zobrazuje reklamní banner, kterého se zbavíte zaplacením 66 korun.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání