Menu
CHIP Speedtest

Android & iOS: Poznámkový blok na Dropboxu

05.10.2016 08:58 | Radek Kubeš
Android & iOS: Poznámkový blok na Dropboxu

Aplikace pro správu poznámek jako Evernote, OneNote nebo třeba Poznámky a seznamy Google Keep jistě znáte. 

Víte ale, že poznámky dokáže spravovat a mezi různými zařízení synchronizovat také oblíbené cloudové úložiště Dropbox? K tomuto účelu slouží nová mobilní aplikace Dropbox Paper, která je aktuálně k dispozici v podobě beta-verze pro smartphony a tablety s Androidem a iOS. Dropbox Paper se po instalaci propojí s vaším uživatelským účtem na Dropboxu a umožní vám zakládat nové dokumenty, nákupní seznamy i další typy poznámek.
Funkce aplikace Dropbox Paper jinak připomínají jednoduchý textový editor se základními funkcemi pro úpravu textů (písmo, úrovně nadpisů, seznamy atd.) a vkládání obrázků. Velkou výhodou je, že díky Dropboxu můžete své poznámky sdílet s dalšími uživateli, kteří je mohou komentovat či upravovat.
K poznámkám uloženým v Dropboxu budete mít přístup nejen prostřednictvím mobilních aplikací, ale také v internetovém prohlížeči, když do něj zadáte adresu dropbox.com/paper.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání