Menu
CHIP Speedtest

Android: Noční režim pro Twitter

07.10.2016 08:53 | Radek Kubeš
Android: Noční režim pro Twitter

Aktuální verze klientské aplikace pro oblíbenou sociální síť Twitter přichází s šikovným vylepšením. 

Tzv. noční režim přepne pozadí přehledu tweetů z výchozí bílé na černou barvu a písmo pro změnu z černé na bílou. Aktivace nočního režimu je snadná – stačí jen klepnout na váš profilový obrázek v levém horním rohu a pak v hlavní nabídce použít přepínač »Noční režim«. Tmavé pozadí šetří oči a mnoha uživatelům bude jistě vyhovovat nejen při tweetování v noci, ale i přes den.
Originální aplikaci Twitteru však stále chybí ještě jedna důležitá funkce, kterou je možnost správy více twitterových účtů. Pokud chcete pracovat s více účty, musíte se poohlédnout jinde a instalovat si alternativního klienta pro Twitter. Zdarma (pro nejvýše tři různé účty) je k dispozici například aplikace Hootsuite, ve které lze spravovat více uživatelských profilů v sítích Twitter, Facebook a LinkedIn. Na 60 korun přijde aplikace Talon for Twitter s podporou dvou samostatných účtů na Twitteru a řadou dalších šikovných funkcí.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání