Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Android: Testovací režim pro Chromecast

17.11.2016 08:03 | Radek Kubeš
Android: Testovací režim pro Chromecast

Úpravou jednoduchého nastavení můžete získávat aktualizace softwaru pro streamovací zařízení Google Chromecast, dříve než budou veřejně dostupné prostřednictvím aplikace Google Cast. 

Program předběžné dostupnosti vyvíjených verzí podporuje Chromecast první i druhé generace a můžete si jej aktivovat třeba jen u vybraných zařízení, pokud provozujete ve své domácí síti Chromecastů více. V aplikaci Google Cast zvolte zařízení, u kterého chcete povolit instalaci nejnovější, ještě neuvolněné verze softwaru, a v pravém horním rohu aplikace klepněte na tlačítko se třemi tečkami pro otevření hlavní nabídky. Klepněte na »Nastavení« a poté aktivujte »Preview Program«. Následně zvolte možnost, že budete chtít zasílat e-maily s upozorněním na dostupnost nové verze softwaru v rámci Preview Programu, a přihlaste se svým Google účtem. Pak pokračujte volbou »Join Program« a následně potvrďte souhlas s podmínkami Preview Programu. Přijímání nových členů Preview Programu probíhá ve vlnách, takže se může stát, že v nastavení vašeho zařízení nemusí být příslušná předvolba dostupná. Zkuste to znovu později.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení