Menu
CHIP Speedtest

Android: Zálohování SMS zpráv

27.08.2016 12:49 | Radek Kubeš
Android: Zálohování SMS zpráv

Když používáte propojení svého smartphonu s cloudovými službami Googlu (Gmail, Fotky Google atd.), máte při jeho ztrátě nebo zničení jistotu, že o svůj cenný obsah (e-maily, kontakty, fotografie, videa…) nepřijdete. 

Dostanete s k němu snadno prostřednictvím internetového prohlížeče a také si jej můžete synchronizovat s novým smartphonem. To však neplatí pro SMS a MMS zprávy, které pro vás také mohou být velmi důležité.
Zálohování SMS a MMS zpráv řeší řada aplikací, mezi nimi i SMS Backup+, která navíc zálohuje i seznam hovorů. Při prvním spuštění je třeba aplikaci SMS Backup+ povolit propojení s vaším gmailovým účtem, protože se veškerý zálohovaný obsah ukládá do nově vytvořených složek ve vaší schránce na serveru Gmail. Pak vám aplikace nabídne úvodní zálohu veškerého obsahu i možnost aktivace automatického zálohování SMS, MMS a seznamu hovorů ve zvoleném intervalu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání