Menu
CHIP Speedtest

Častější volání informačních kanálů v postranním panelu

24.07.2010 16:40 | Redakce Chip
Díky vybraným informačním kanálům, které operační systém zobrazuje v postranním panelu, zůstáváte stále „v obraze“. Miniaplikace se však aktualizují poměrně zřídka.
Aktualizační intervaly můžete zkrátit takto: Otevřete »Start | Ovládací panely«, klikněte na »Sítě a Internet« a »Možnosti Internetu«. V klasickém zobrazení Ovládacích panelů se k dialogu »Internet - vlastnosti« dostanete přímo aktivací »Možnosti Internetu«.

 

Na kartě »Obsah« v sekci »Informační kanály a oblasti Web Slice« klikněte na »Nastavení«. Tam zaškrtněte volbu »Automaticky zjišťovat aktualizace informačních kanálů a oblasti Web Slice«. Prostřednictvím rozevíracího seznamu »Četnost« definujte, jak často má operační systém aktualizace stahovat. Standardně se tak děje jednou denně. Tento interval zkraťte podle svých potřeb, například na »1 hodina«, nebo dokonce »30 minut«. Pak všechny otevřené dialogy zavřete tlačítkem »OK«.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání