Menu
CHIP Speedtest

Dalších 100 GB na OneDrive zdarma

19.02.2015 23:35 | Radek Kubeš
Dalších 100 GB na OneDrive zdarma

Microsoft opět rozdává gigabajty prostoru ve svém cloudovém úložišti zdarma.

Minulý týden jsme vám poradili, jak získat na dva roky 100 GB místa v cloudovém úložišti OneDrive zdarma. K tomu nyní můžete přidat dalších 100 GB, tentokrát na jeden rok. Postup rozšíření prostoru v cloudu je nyní mnohem jednodušší.

drop1-nahledNejdříve se přihlaste ke svému účtu OneDrive na stránce onedrive.live.com. Pak si otevřete stránku preview.onedrive.com/bonus a klikněte na tlačítko »Verify and get my storage«. Na další stránce pokračujte tlačítkem »Save to Dropbox«.

drop2-nahled

Pokud již máte registrovaný uživatelský účet u služby Dropbox, máte v podstatě hotovo, stačí se k němu jen přihlásit ve vyskakovacím okně. V opačném případě použijte odkaz »create an account« a uživatelský účet u Dropboxu si vytvořte. Potřebujete k tomu jen vyplnit jméno, přímení, e-mail a zvolit si heslo.

drop3-nahled

Po přihlášení k účtu na Dropboxu klikněte na tlačítko »Save« a pak na »Get started«. Po kliknutí na odkaz »Získat větší úložiště« uvidíte aktuální kapacitu vašeho úložiště OneDrive, navýšenou o 100 GB na následující rok.

drop4-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání