Menu
CHIP Speedtest

Facebook a Twitter v jednom okně

09.11.2010 10:00 | Redakce Chip
Oblíbili jste si Facebook i Twitter, ale pro lepší přehlednost byste uvítali, kdyby bylo možné nové statusy i twíty zobrazit vedle sebe v jednom okně.

Pro zobrazení novinek z Facebooku a Twitteru v jednom okně použijte Seesmic Desktop 2, který najdete na adrese www.seesmic.com. Pro stažení a nainstalování nástroje postupně klikněte na »Desktop | Download | Install«.

Po dokončení instalace pokračujte kliknutím na »Start«. V nabídce vyberte nejprve Twitter, vyplňte své přihlašovací údaje a potvrďte tlačítkem »Add Account«. Pro propojení s Facebokem pokračujte rovnou na »Add Account« a propojení potvrďte v novém okně. Nastavení uložte kliknutím na »Save«.

Otevře se hlavní okno programu, kde nakonec z levého menu aktivujte zobrazování podoken přidaných služeb. Jednotlivá podokna lze libovolně přetahovat.

Mezi funkcemi programu samozřejmě nechybí možnost psát vlastní příspěvky. To provedete v horní části programu, kde nejprve vyberte jeden nebo více účtů, kam chcete svůj příspěvek odeslat. Poté do pole zadejte svou zprávu a odešlete kliknutím na »Send« . V případě vkládání dlouhých odkazů lze použít integrované zkracovací služby, které najdete pod nabídkou »Link«. Program si stejně tak poradí s nahráváním obrázků – mezi podporované webové úložiště patří TwitPhoto, TwitPic a Yfrog.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání