Menu
CHIP Speedtest

Hulu Video Downloader

17.11.2013 12:44 | Martin Kučera
Hulu Video Downloader

Stahování videí, seriálů, filmů např. z Hulu či Youtube nebylo nikdy jednodušší. Stahujte, konvertujte videa do nespočtu výstupních formátů či ripujte DVD.

  • Uveřejněno na Chip DVD 12/13

box-video250 Najít funkční program na stahování videí z různých zákoutí internetu může být docela tvrdý oříšek. Free Video Downloader umožňuje stahování z drtivé většiny webových stránek s videem, jako je například YouTube v HD kvalitě. Můžete tak například stahovat své oblíbené seriály z videoserveru Hulu, protože s regionálním omezením videoserverů vám pomůže program Hola, sloužící na odblokování stránek. Dále díky Free Video Converteru můžete svá videa konvertovat do libovolného formátu či pomocí Free DVD Ripperu konvertovat filmové DVD média přímo na váš pevný disk.

Na Chip DVD se nachází tři programy k úpravám videa: Free Video Downloader, Free Video Converter a Free DVD Ripper, které jsou dostupné bezplatně v plné verzi. Dále je zde program Hola určený k odblokování zahraničních videoserverů.

  • Jazyk: anglicky
  • OS: Win XP/Vista/7/8 (32/64 bit)
  • Bez registrace
obr-01

Free Video Downloader: Jednoduché a rychlé stahování videí z drtivé většiny stránek a bez zbytečných zdržování. Seznamte se s Free Video Downloaderem.

Sledujete-li často různá videa potulující se na internetu a máte občas potřebu si nějaké stáhnout a uchovat na pozdější zhlédnutí, tak se můžete setkat s problémem výběru správného programu na stažení těchto videí. Existuje jich opravdu velká řada, ale většina z nich má nedostatky buď ve formě toho, že umožňují stahování jen na určitých stránkách (většinou Youtube) nebo jsou jen ve formě doplňku pro jeden daný prohlížeč či jsou placené.

Společnost AVGO, specializující se na vše co s videem souvisí, tomuto problému učinilo přítrž, jejich program Free Video Downloader umí toho více než jen stáhnutí videa z Youtube. Oficiálně podporuje veškeré známé stránky s video obsahem jako je třeba Youtube, Facebook, Dailymotion, Hulu atd. Nabízí i podporu stovek čínských stránek. Zkušenost je ovšem taková, že pokud je na stránce video, tak si s ním Free Video Downloader poradí. V nastavení je možné si nastavit i konverzi videa po stažení, takže ho snadno dostanete i do vašich jablečných zařízení, popřípadě i jiných požadovaných formátů. Celá obsluha programu je naprosto jednoduchá. Vložíte odkaz na video, nastavíte v jaké kvalitě a kam ho chcete stáhnout, případně chcete-li ho překonvertovat. To je celé.

V případě, že se rádi díváte na americké seriály, tak drtivou většinu najdete na stránkách Hulu, tak si jistě všimnete, že obsah je dostupný pouze pro obyvatele USA a stahování vám tedy nepůjde. Ale nezoufejte, na všechno existuje řešení. V tomto případě se řešení nazývá Hola.

obr-02

Hola: Tíží vás blokace vaší IP adresy na některých stránkách a přesto toužíte po vám skrytém obsahu? Hola to za vás vyřeší.

Hola

Určitě jste se již někdy setkali s tím, že jste si chtěli přehrát nějaké video, ale napsalo vám to něco ve smyslu, že pro vaši zemi není dostupné (například u výše zmíněných stránek Hulu). Buď jste pak museli hledat jinde, nebo se naučit žít s tím, že to prostě neuvidíte. A podobných případů je více, taková Čína je toho typickým příkladem co všechno se dá na internetu zablokovat.

A právě jako řešení tohoto problému se zrodila Hola. Samotní tvůrci mezi její hlavní výhody řadí právě schopnost tyto blokace obejít, zrychlit internet, anonymní surfování, žádné čekání na stream HD videí a několik dalších drobností.
Chcete-li si pustit nějaký seriál ze stránek CBS, Hulu nebo jedete někam do zahraničí, kde víte, že jsou některé stránky blokované, je to pro vás jasná volba. Funguje i v případě, že jste v práci/škole a interně máte zablokované nějaké stránky. Se zapnutou Holou vám už stahování přes Free Video Downloader proběhne bez problému.

obr-03

Free Video Converter: Na světě jsou tisíce zařízení a každé může vyžadovat jiný formát pro přehrávání. Pomocí tohoto konvertoru už nebudete mít problémy s formátem videa.

Free Video Converter

Ať už jste si stáhli video přes Free Video Downloader nebo ne, někdy se může stát, že video budete potřebovat mít v jiném formátu. Právě k tomu slouží konvertory. Je pravda, že Free Video Downloader také nabízí možnost konvertování, ale za prvé pouze stáhnutých souborů a za druhé nabízí jen omezené množství formátů.

U konvertorů by se dalo říci to samé co v předchozím případě, že jich existuje spousta, ale najít nějaký kvalitní a bezplatný, zabere nějaký ten čas. Free Video Converter od společnosti AVGO, nabízí poměrně velmi širokou škálu výstupních formátů. Najdete zde možnosti konverze na veškeré Apple produkty, mobilní telefony, přenosná zařízení, flash videa, herní zařízení (včetně konverze na Sony produkty) a samozřejmě klasické video formáty, případně i zvukové, chcete-li jen zvuk. Stačí zvolit v »Open File« co chcete překonvertovat, v sekci »Profile« jaký chcete výstupní formát a u »Output« kam chcete výsledný soubor uložit. Jednoduché.

obr-04

Free DVD Ripper: Máte sbírku DVD či nějaký oblíbený film na tomto médiu, který byste rádi viděli na vašem pevném disku v PC? Není problém.

Free DVD Ripper

Aby byla tato sbírka programů na zpracování videa kompletní, tak už chybí jen nějaká možnost jak DVD médium převést (ripnout) na váš pevný disk. Proto je zde přibalen i Free DVD Ripper, jak jinak než z dílen AVGO, který vám umožní ripovat DVD. Princip je takřka stejný jako u Video Convertoru s tím rozdílen, že musíte mít vložené DVD, které chcete převést to některého z nabízených formátů, na výběr máte víceméně stejné množství formátu jako v předchozím programu.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání