Menu
CHIP Speedtest

Instagram: stáhněte si všechny fotografie do PC nebo do smartphonu

06.10.2015 16:07 | Pavel Trousil
Instagram: stáhněte si všechny fotografie do PC nebo do smartphonu

Pokud si chcete udělat zálohu fotografií, které jste umístili na server Instagramu, máte několik možností, jak to udělat. 

Jednou z nich je použití aplikace InstaSave, která je k dispozici pro operační systém Android i proiOS. Poté, co tento program nainstalujete, přihlaste se ke svému účtu na Instagramu. Můžete pak zálohovat všechny fotografie, které jste na Instagramu zveřejnili, i ty, které jste označili, že se vám líbí. Program navíc umožňuje definovat složky, do kterých se mají fotografie ukládat. Pokud chcete zálohovat i videa, musíte si doinstalovat rozšíření pro tento program, které už ale není zdarma.

Pro osobní počítače také existuje řada programů, které vám pomohou se zálohováním snímků z Instagramu. Jedním z nich je program SocialSafe, který najdete na webu www.socialsafe.net. Ten si poradí nejen s Instagramem, ale i s fotografiemi uloženými na jiných sociálních sítích. Další alternativou je program Instagram Downloader. Pomocí něj můžete spravovat linky na oblíbené fotografie a galerie fotografií. Stačí hledat podle odpovídajícího uživatelského jména nebo jména fotografa. Posloužit může i trochu odlišný nástroj jDownloader, který dokáže ukládat fotografie ze zadaných internetových webových odkazů.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání