Menu
CHIP Speedtest

Instalace doplňků bez nuceného zpoždění

16.04.2010 08:06 | Redakce Chip
Funkční rozsah browseru lze rychle rozšířit různými doplňky. Zdržuje však automatické několikasekundové zpoždění, které při každé instalaci vyvolává bezpečnostní dialog, aby uživateli poskytl čas na přečtení zprávy.

Vestavěné zpoždění má zajistit, aby si uživatel bezpečnostní upozornění skutečně přečetl. Jako zkušený uživatel už ale toto varování nepotřebujete. Proto můžete čekací dobu v rozšířené konfiguraci zkrátit nebo ji úplně zrušit.
Za tím účelem zadejte do adresního řádku »about:config« a stiskněte [Enter]. Varování potvrďte kliknutím na »Budu opatrný, slibuji!«. Do pole »Filtr« vložte název »security.dialog_enable_delay« – pak tuto položku nemusíte v dlouhém seznamu pracně hledat. Abyste položku mohli změnit, dvojitě na ni klikněte. Její hodnota určuje minimální čekací dobu v milisekundách. Chcete-li zpoždění potlačit, zadejte »0« a potvrďte tlačítkem »OK«. Napříště už budete moci každou novou instalaci odsouhlasit ihned.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání