Menu
CHIP Speedtest

iOS: Aktualizace

17.03.2014 07:25 | Radek Kubeš
iOS: Aktualizace

Je dobré vědět, co se na pozadí automaticky stahuje do vašeho iPadu. Máme nyní na mysli především aktualizace operačního systému, aplikací a multimediálního obsahu.

Nastavení a informace najdete v »Nastavení | iTunes a App Store | Automatické stahování«. Položka »Aktualizace« se týká samotného operačního systému a všech předinstalovaných aplikací. Určitě doporučujeme nechat nastavení aktivní. Pokud nechcete, aby se vám u aplikací nebo AppStoru zobrazovaly červené ikonky aktualizací (updates), nastavte přepínač »Aplikace« do aktivní polohy. Další položky »Hudba« a »Knihy« se týkají nákupů například i na jiných zařízeních, která máte připojena ke stejnému Apple ID. Takže pokud do své audiotéky nakoupíte hudbu v iTunes na počítači, touto volbou se vám automaticky nahraje i do tabletu. Položka »Knihy« se týká aktualizací v knihovně iTunes, případně předplatného časopisů v trafice Kiosek. 

aktualizace-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání