Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

iOS/Android: Nahrávání a úpravy videí ve WhatsApp

01.02.2015 15:57 | Radek Kubeš
iOS/Android: Nahrávání a úpravy videí ve WhatsApp

Přímo v oblíbené komunikační aplikaci WhatsApp pro iOS a Android lze nejen pořizovat, ale také rovnou upravovat videoklipy, které pak můžete odeslat přátelům.

Android: Otevřete si ve svém smartphonu s Androidem aplikaci WhatsApp a klepněte na zvolenou konverzaci nebo otevřete nový chat. Klepněte na tlačítko s obrázkem kancelářské sponky a zvolte »Video«. Pokud místo nové videonahrávky chcete upravit a odeslat dříve pořízené video, použijte nabídku »Galerie« a následně záložku »Video«. Jakmile máte nahrané nebo vybrané video k odeslání, můžete pomocí posuvníků na časové ose odstřihnout začátek či konec videoklipu. Aplikace WhatsApp vám rovnou ukáže i výslednou délku a velikost videa, které můžete následně ihned poslat klepnutím na tlačítko »Odeslat«.

iOS: Spusťte aplikaci WhatsApp ve svém iPhonu a klepněte na konverzaci. Pak použijte tlačítko se šipkou vlevo dole a zde klepněte na »Pořídit fotografii nebo video« nebo na »Vybrat existující video«. Poté, co nahrajete video nebo si zvolíte některou z existujících nahrávek, budete mít opět k dispozici časovou osu s videem a posuvníky pro odstřihnutí nepotřebného začátku či konce. Hotový videoklip pak odešlete vybranému kontaktu tlačítkem »Odeslat«.

1502a-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení