Menu
CHIP Speedtest

iOS: Apple ID bez kreditky

06.02.2014 14:04 | Radek Kubeš
iOS: Apple ID bez kreditky

Apple ID je nutnou podmínkou pro využívání většiny funkcí u zařízení Apple, jako je i stahování a instalace bezplatných aplikací, využívání cloudových služeb nebo komunikace prostřednictvím iMessage

Apple možnost získání účtu bez platebních údajů už několikrát změnil nebo zakázal. Dříve šlo tento účet zřídit jen přes internetový prohlížeč nebo prostřednictvím nainstalovaného klienta iTunes. Tudy však už cesta nevede. V současné době můžete Apple ID bez povinnosti zadání údajů kreditní karty vytvořit prostřednictvím nákupu bezplatné aplikace. Ve svém iPadu nebo iPhonu jděte do App Store a zvolte instalaci libovolné free aplikace. Zařízení vás vyzve k přihlášení účtu nebo k vytvoření nového Apple ID. To zvolte, potvrďte region, podmínky používání a vyplňte své údaje. V dalším kroku uvidíte obrazovku s platebními údaji, kde se nově objevila i možnost »None«. Vyplňte své poštovní údaje, a je hotovo!

none-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání