Menu
CHIP Speedtest

iOS: Apple News i v Česku

12.12.2015 09:17 | Radek Kubeš
iOS: Apple News i v Česku

Nová aplikace Apple News byla ohlášena společně s iOS 9 a zpočátku byla slíbena dostupnost ve Spojených státech, Velké Británii a v Austrálii.

Zatím je aplikace dostupná pouze ve Spojených státech a dostupnost v dalších zemích má přijít společně s iOS 9.1. Pokud ale nechcete na aplikaci dlouho čekat, existuje jednoduchý způsob, jak si ji zpřístupnit třeba i v Česku, a to i přes oblastní restrikce. Tato metoda zahrnuje pouhou změnu regionu na Spojené státy. Změnu lze provést v systémových předvolbách v »Nastavení | Obecné| Jazyk a oblast | Region«. Zde v seznamu oblastí vyberete »Spojené státy« a výběr potvrdíte tlačítkem »Hotovo«. Vyskakovací okno se může zeptat, zda chcete změnit jazyk zařízení na angličtinu, to ale není pro aktivaci Apple News nutné. Obrazovka zařízení se na okamžik zatemní a po jejím obnovení můžete v seznamu svých aplikací na hlavní obrazovce zpozorovat také novou aplikaci News.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání