Menu
CHIP Speedtest

iOS: Bezpečně s AVG

02.06.2014 22:46 | Radek Kubeš
iOS: Bezpečně s AVG

Majitelé iPhonů či iPadů mohou na App Store najít několik programů od AVG, které rozšiřují bezpečný pohyb po internetu nad rámec ochrany iOS. 

Především jde o AVG Browser s technologií LinkScanner, která zabraňuje podvodům, phishingu a vašemu stopování na webech, shromažďujících data o návštěvnících. Současně se doporučuje v »Nastavení | Obecné | Omezení« zakázat používání prohlížeče Safari. Další úroveň zabezpečení pro rodiny s dětmi přináší browser AVG Family Safety, který je předpřipraven pro filtrování adres stránek nevhodných pro děti. On-line chování dětí je pak možné sledovat prostřednictvím stejnojmenné služby na počítači. Aplikace AVG PrivacyFix vám ukáže, co všechno sdílíte na Facebooku, Googlu a LinkedInu a jak tento obsah snadno upravit. Nejnovější aplikace AVG Vault je zabezpečeným správcem citlivých údajů, jako jsou informace o platebních kartách, důležité dokumenty, hesla či soukromé poznámky a fotografie. Prostřednictvím cloudových služeb umožňuje uživatelům synchronizovat šifrovaná osobní data mezi jejich zařízeními. V případě ztráty zařízení mohou být data obnovena na nové zařízení.

tatttavg2-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda Praha, spol. s.r.o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání