Menu
CHIP Speedtest

iOS: Časopisy na tabletech

09.04.2014 14:56 | Radek Kubeš
iOS: Časopisy na tabletech

Tablety jsou ideální pro čtení novin a časopisů. Apple proto vytvořil speciální obchod Kiosek pro jejich zjednodušenou distribuci a nákup. 

Vydavatelství zde nabízejí aplikace, které umožňují nákup jednotlivých čísel nebo předplatné na určité období. Lze tu však nalézt i vydavatele, kteří své časopisy šíří jednorázově zdarma (např. Dotyk) nebo i formou deníku (iMetro.cz). Exkluzivní aplikací je například deník Metro Tablet Edition z Londýna. Stále oblíbenější jsou ale i aplikace, které sdružují nabídku více vydavatelů a díky tomuto obchodnímu modelu mohou nabídnout i nižší ceny čtiva. Na českém trhu jsou nejoblíbenější čtečky Wooky, eReading a Publero. Zatímco první dvě jsou branou do světa knih prostřednictvím portálu Rajknih.cz, resp. eReading.cz, třetí je specialista na časopisy a noviny. Po instalaci čtečky a zaregistrování svého profilu můžete hned stahovat vybrané časopisy. Ve většině případů jednotliví nakladatelé nabízejí jedno ukázkové číslo zdarma. Publero umožňuje koupit i zvýhodněné předplatné a různé zvýhodněné akce. Čtečky existují pro Android, Windows a OS X, takže zakoupené časopisy můžete číst na všech svých zařízeních.

publero-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání