Menu
CHIP Speedtest

iOS: E-mail jako chat

05.08.2016 15:06 | Radek Kubeš
iOS: E-mail jako chat

E-mail je stále nejpoužívanějším komunikačním prostředím formální a neformální elektronické komunikace, na rozdíl od IM služeb ale nenabízí stejný komfort a rychlost. 

Není tedy divu, že je pro dennodenní komunikaci často preferován Messenger nebo iMessage. Na scénu ale přichází aplikace MailTime, která mění způsob vaší komunikace. E-mailové konverzace jsou v ní totiž zobrazeny jako textové bubliny, stejně jako ve všech IM službách, což umožňuje jednodušší přístup k historii přijatých i odeslaných e-mailů a lepší přehled o probíhající komunikaci. Pro ještě větší přiblížení k normálnímu chatu disponuje MailTime chytrým inboxem, který dokáže rozeznat a zobrazit pouze aktivní konverzace, různá potvrzení a reklamní nabídky zůstávají ve vedlejším okně. Aplikace také podporuje integraci Dropboxu a nabízí pokročilé možnosti personifikace e-mailové komunikace. 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání